czwartek, 26 grudnia 2013

During ChristmasŚwięta to bardzo nerwowy czas. Nie obędzie się bez krzyków, przemocy, przewracania choinek i płaczu. Kiedy jednak nadchodzi wigilia, wszyscy się wyciszają i cieszą swoim towarzystwem. Jestem z rodziny należącej do tych bardzo emocjonalnych, my nie potrafimy tłumić w sobie żadnych uczuć – wyrażamy je głośno (również te złe).
Byłoby jednak kłamstwem, gdybym powiedziała, że Boże Narodzenie nie jest magiczne. Nie jest idealnie, magii też coraz mniej, a kiedy mówią ci, że na domiar złego w Boże Narodzenie musisz iść do pracy to już w ogóle tracisz zapał.
Ale ja nie tracę. Święta już się kończą, prezenty pootwierane, śniegu nie ma, ale choinka wciąż stoi.  A póki stoi, ja będę wesoła.
Ja wiem także, że na życzenia już za późno, ale tak czy siak pragnę życzyć wam wszystkiego, co najlepsze. Miejcie zdrowie i siłę, mówcie głośno, że się kochacie, co byście mogli na bliskich liczyć w chwilach tego wymagających. Omijajcie też szerokim łukiem ludzi działających wam na nerwy, ponieważ za dużo tej agresji wszędzie wokół, toteż postarajmy się też temu zapobiec, aby nadchodzący rok nie był nowym pasmem nieszczęść.
 _________Christmas is very stressful time. There isn’t with no scream, fights, overturn christmas trees and tears. But when Christmas Eve comes, all become calm and enjoy the company. I belong to family which is such emocional that we can’t dam up our feelings – we express them loud (even these bad ones).
Even then it would be a lie if I told you that Christmas is not magical. I do know that I’m an adult, but I still watch „Beauty and the Beast: the Enchanted Christmas” and the others of Disney to find a child in myself one more time. And I read books near Christmas Tree and eat cakes. It is not perfect because I needed to go to work at Christmas to make matters worse.
But I do not lose my enthusiasm. Christmas is ending, gifts have been opened, there is no snow, but the Christmas Tree is still here. Until it is, I’m delighted.
Also, I know that is too late for wishes, but still I’d like to wish you everything what the best!skirt - TK Maxx


2 komentarze:

 1. za mało postów! :(
  /domka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o, wiele o tobie słyszałam! pracuję nad sobą ;)

   Usuń